Privātuma Politika

Dati
Lietojot interneta vietni ietotājs piekrīt, ka SIA “Green Pharma var apkopot un uzglabāt dažādus datus, lai varētu izsekot un uzskaitīt interneta vietnes kopējo apmeklējumu skaitu, lapā pavadīto laiku un citu informāciju, kas nepieciešama sistēmu administrēšanai un interneta veikala funkcionalitātes uzlabošanai.

Datu nodošana trešajām personām
Privātie dati, kas ļautu identificēt personu, mums ir ļoti svarīgi un tie netiek atklāti vai nodoti trešajām personām, izņemot gadījumus, ja tas ir noteikts likumos vai to obligāti pieprasa kredītkaršu sabiedrības, kā arī preču piegādes nodrošināšanai.

Datu aizsardzības likums
SIA “Green Pharma” aizsargā Klientu privātumu un datus pēc datu aizsardzības likuma noteikumiem un jebkādiem citiem piemērojamiem likumiem un grozījumiem.

Sīkdatnes
Lai uzlabotu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, greenpharma.lv izmanto sīkdatnes (angļu: cookies). Sīkdatnes tiek glabātas ierīcē, no kuras tiek atvērta interneta vietne. Šie dati ir nepieciešami, lai uzlabotu lietotāja pieredzi, piemēram, lai identificētu vai esat jau piekritis tam, ka šajā vietnē tiek izmantojas sīkdatnes. Jūs kā lietotājs sīkdatnes var pārvaldīt vai izdzēst: Internet Explorer, Chrome, Firefox, Opera, Safari).

SIA “Green Pharma” izmanto “Google Analytics”, kas palīdz atspoguļot lietotāja uzvedību vietnē un palīdz uzlabot mājas lapas saturu, izskatu un funkcionalitāti. Dati no programmas tiek automātiski dzēsti pēc 12 mēnešiem. Ja nevēlaties, lai šī vai kāda cita mājas lapa izmanto “Google Analytics” programmu jūsu interneta pārlūkā, tad nepieciešams aktivizēt papildrīku “Google Analytics opt-out browser add-on”.

Maksājumi
Māksājumus vietnē nodrošina PayPal (Europe) S.à.r.l. et Cie, S.C.A. un MakeCommerce™ by Maksekeskus AS (makecommerce.lv), līdz ar to SIA “Green Pharma” maksājumu datus par veiktajiem pasūtījumiem neievāc un neuzglabā. Jums saistoši ir šo uzņēmumu izstrādātie noteikumi.

Drošības informācija
SIA “Green Pharma” lepojas ar Jūsu personīgās informācijas aizsargāšanu. Mēs izmantojam „Secure Socket Layer” (SSL), lai aizšifrētu protokolu informāciju, kuru mums atsūtat, kad veicat pasūtījumu. Jūsu atsūtītā informācija tiek aizšifrēta jūsu datorā, aizsūtīta pa internetu kā sajaukts kods un atšifrēta mūsu drošajā serverī. Tā nevar tikt izlasīta sūtīšanas laikā.

Lai nodrošinātu, ka jūsu pasūtījums tiek nodots drošā vidē, jūsu pārlūkprogrammā ir redzamas vairākas vizuālas norādes.