Privātuma Politika

Datu aizsardzības likums
SIA “Green Pharma” aizsargā Klientu privātumu un datus pēc datu aizsardzības likuma noteikumiem un jebkādiem citiem piemērojamiem likumiem un grozījumiem.

Trešās personas
SIA “Green Pharma” neizpauž personīgo informāciju trešajām personām, vienīgi ja tas ir noteikts likumos vai to obligāti pieprasa kredītkaršu sabiedrības.
Mēs nepārdodam nekādu personīgo informāciju.

Maksājumi
PayPal (Europe) S.à.r.l. et Cie, S.C.A. un UAB “Paysera LT” (tiek piemēroti šo uzņēmumu noteikumi un nosacījumi) kārto visas operācijas; SIA “Green Pharma” neuzkrāj nekādas detaļas.

Mārketinga informācija
SIA “Green Pharma” drīkst izmantot klienta e-pasta adresi, lai sūtītu jaunumus un speciālus piedāvājumus. Klienti var izdzēst savu e-pasta adresi no SIA “Green Pharma” adrešu saraksta, nosūtot e-pasta vēstuli uz adresi: info@greenpharma.lv, tēmas rindā ierakstot „izdzēst no adresātu saraksta”.

Drošības informācija
SIA “Green Pharma” lepojas ar Jūsu personīgās informācijas aizsargāšanu. Mēs izmantojam „Secure Socket Layer” (SSL), lai aizšifrētu protokolu informāciju, kuru mums atsūtat, kad veicat pasūtījumu. Jūsu atsūtītā informācija tiek aizšifrēta jūsu datorā, aizsūtīta pa internetu kā sajaukts kods un atšifrēta mūsu drošajā serverī. Tā nevar tikt izlasīta sūtīšanas laikā.

Lai nodrošinātu, ka jūsu pasūtījums tiek nodots drošā vidē, jūsu pārlūkprogrammā ir redzamas vairākas vizuālas norādes. Turklāt mēs nevienam neizpaužam nekādu informāciju, kuru saņemam no klientiem. Mēs neiznomājam, nepārdodam un nenododam jūsu vārdu, kredītkartes informāciju vai pirkšanas vēsturi nekādai citai kompānijai, aģentūrai vai personai.