PAR GREEN PHARMA

Uzņēmums SIA “GreenPharma” tika dibināts 2014. gadā ar mērķi nodrošināt augstas kvalitātes nišas produktus veselības uzlabošanai, lai palīdzētu cilvēkiem piepildīt sapni par ģimeni un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Kā primāro terapijas jomu esam izvēlējušies sievietes un vīrieša veselību.

Apvienojot mūsu zināšanas un vairāk nekā 10 gadu pieredzi farmācijas jomā, strādājot ar dažādu specialitāšu ārstiem, farmaceitiem un pacientu organizācijām, mēs iedziļināmies visu pušu vajadzībās un meklējam risinājumus, lai piedāvātu atšķirīgus produktus no tirgū pieejamajiem.

Spāņu kompānija Seid Lab ir nozīmīgākais SIA “Green Pharma” sadarbības partneris. Seid Lab misija ir uzlabot cilvēku veselību, veltot pūles tādu inovatīvu produktu ražošanā un izplatīšanā, kas apmierina dakteru un pacientu vajadzības, īpaši specializējoties ginekoloģisko un sieviešu aprūpes produktu jomā.

Seid Lab savu darbību ir aizsācis 1958. gadā kā nacionāla farmaceitiskā kompānija, kas specializējusies ievainojumu un apdegumu, kā arī gremošanas trakta slimību ārstēšanai.  Kopš 1990. gada kompānijas pamatdarbība tika pārorientēta uz ginekoloģisko produktu izstrādi, īpašas pūles veltot neauglības ārstēšanai. Šobrīd produkts Seidiferty (vīriešu auglībai) ir populārākais šāda tipa produkts Spānijā.

Biežāk Uzdotie Jautājumi

Jā, mēs piedāvājam norēķināties gan ar VISA, gan Master Card, kā arī izmantojot PayPal.

Jums ir iespēja saņemt produktus kādā no 86 Omniva pakomātiem vai saņemt tieši mājās, jebkur Latvijā izmantojot kurjera pakalpojumus.

Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi ar kurjeru vai uz jebkuru Omnivas pakomātu, ja pirkuma summa pārsniedz 35 EUR.
Ja summa nepārsniedz 35 EUR, tad piegāde uz Omniva Pakomātu – 4.00 EUR, bet ar kurjeru – 5.00 EUR.

Produkti tiek piegādāti 1 – 3 darba dienu laikā. Visi produkti tiek rūpīgi iepakoti, nodrošinot drošu un kvalitatīvu piegādi. Piegādi uz jūsu norādīto adresi  vai izvēlēto pakomātu veic kompānija Omniva.

Jā, taču lasiet Lietošanas Noteikumus, lai uzzinātu kādos gadījumos preci ir iespējams atgriezt.

Seidivid vēlams lietot 3 mēnešus, bet Seidiferty – 4, taču noteikti ņemiet vērā sava  ārsta rekomendācijas par lietošanas ilgumu.

Kā mēs varam palīdzēt?

Droši sūtiet savus jautājumus un mēs pēc iespējas ātrāk mēģināsim uz tiem atbildēt. Bet pirms sūtat – atceraties arī apskatīt biežāk uzdoto jautājumu sadaļu vai mūsu blogu, iespējams tieši tur atrodama atbilde.

  KONTAKTINFORMĀCIJA

  E-Pasts: info@greenpharma.lv
  Tālrunis: +371 26547749
  Mājas lapa: greenpharma.lv

  REKVIZĪTI

  SIA „Green Pharma”
  Jumpravas iela 16, Tukums, Latvija, LV-3101
  Reģ.nr.: 40103808283
  PVN nr.: LV40103808283
  Banka: Nordea Bank AB Latvijas filiāle
  Kods: NDEALV2X
  Konts: LV13NDEA0000084206794