Mājas Lapas Lietošanas Noteikumi

Pirms uzsākt greenpharma.lv mājas lapas lietošanu, turpmāk – Mājas lapa, lūdzam rūpīgi iepazīties ar šiem Mājas lapas lietošanas noteikumiem, turpmāk – Noteikumi.

Uzsākot Mājas lapas lietošanu, jūs piekrītat ievērot šos Noteikumus.

Mājas lapas izveides un uzturēšanas mērķis ir informēt Mājas lapas lietotājus par SIA “Green Pharma”, vienotās reģistrācijas numurs 40103808283, turpmāk – Green Pharma, darbību, pakalpojumiem un piedāvātajiem produktiem, kā arī to izmantošanas un lietošanas noteikumiem.

1. Intelektuālā īpašuma tiesības

a) Mājas lapa ir Green Pharma īpašums. Green Pharma patur visas intelektuālā īpašuma tiesības, tajā skaitā autortiesības, preču zīmes un citas īpašuma tiesības saistībā ar Mājas lapu vai tajā iekļauto informāciju, ja vien īpaši nav norādīts, ka šādas tiesības pieder citām personām. Bez attiecīgā intelektuālā īpašuma īpašnieka rakstveida piekrišanas ir aizliegta Mājas lapas satura un tajā iekļautās informācijas pavairošana, izplatīšana, pārveidošana, papildināšana vai reproducēšana. Mājas lapu un tajā norādīto informāciju nav atļauts izmantot citādi kā tikai personīgai lietošanai informatīvos nolūkos.

b) Jebkuras Mājas lapā izklāstītās informācijas citēšanas gadījumā atsauce uz autortiesību īpašnieku ir obligāta.

c) Mājas lapā iekļauto preču zīmju un logotipu izmantošana ir pieļaujama tikai ar Green Pharma iepriekšēju rakstveida piekrišanu.

2. Mājas lapas saturs

a) Mājas lapā izklāstītajai informācijai ir tikai informatīvs raksturs, ja vien nav norādīts pretējais. Green Pharma patur tiesības jebkurā brīdī bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt, izņemt vai grozīt Mājas lapā ietverto informāciju.

b) Mēs esam centušies, lai interneta vietnē atrodamā informācija ir korekta un patiesa. Taču Green Pharma negarantē, ka Mājas lapā iekļautā informācija vienmēr ir precīza un pilnīga, izņemot tā informācija, kas tiek publiskota saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām vai izriet no Green Pharma un tās klientu līgumiskajām attiecībām.

c) Mēs nenesam atbildību par zaudējumiem (tiešiem, netiešiem vai sekundāriem), kas radušies interneta vietnē publicētās neprecīzās vai nepārbaudītās informācijas dēļ, izņemot gadījumus, kad iestājusies nāve vai miesas bojājumi, ko izraisījusi mūsu nolaidība.

d) Green Pharma negarantē Mājas lapā norādīto pakalpojumu un/vai produktu pieejamību.

e) Mājas lapa var saturēt saites uz trešo personu mājas lapām. Green Pharma neuzņemas atbildību par trešo personu mājas lapu saturu un tajā piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par zaudējumiem vai kaitējumu, kas radies to apmeklējuma rezultātā, izmantojot Mājas lapā izvietotās teksta saites.

 3. Produktu apraksts

a) Interneta vietnē publicētais produktu apraksts un sastāvs ir aptuvens, un mēs paturam tiesības veikt izmaiņas, kas neietekmē produkta kvalitāti vai iedarbību.

b) Kļūdu labojumi vai sortimenta izmaiņas interneta vietnē var tikt veiktas bez brīdinājuma. Produkta cena un pieejamība arī var tikt mainīta bez brīdinājuma.

4. Pirkuma veikšana

a) Jūs varat iegādāties produktus interneta vietnē, tos pievienojot grozam un aizpildot pasūtījuma formu, norādot savu kontaktinformāciju, piegādes veidu, adresi un apmaksas viedu.

b) Mēs apstiprināsim pasūtījumu, nosūtot uz jūsu norādīto adresi e-pastu, kas arī kalpos kā abu pušu noslēgtais līgums (neatkarīgi no tā, vai e-pasts ir saņemts vai nav).

5. Pirkuma apmaksa

a) Apmaksu par pirkumu iespējams veikt interneta vietnē izmantojot neskaidras naudas maksājumus (bankas pārskaitījums, debit vai kredītkaršu maksājumi kā arī PayPal).

b) Visi norēķini notiek tikai Eiro valūtā.

c) Maksājumu apstrādi nodrošina maksājumu platforma makecommerce.lv, tāpēc mūsu uzņēmums maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nodod platformas īpašniekam Maksekeskus AS. Maksājuma procesu nodrošina arī Paypal (Jums saistoši ir šo uzņēmumu izstrādātie noteikumi).

6. Cena

a) Produkta cena ir cena, kas norādīta interneta vietnē brīdī, kad mēs apstiprinam Jūsu pasūtījumu. Cenā tiks iekļauti arī nodokļi. Piegādes izmaksas cenā netiek iekļautas.

b) Papildus produkta cenai Jums būs jāapmaksā arī piegādes izmaksas, kas norādītas interneta vietnē, ja vien Jums nepienākas bezmaksas piegāde. Pirkumi, kuru vērtība pārsniedz 35 Euro, tiek piegādādi bez maksas uz jebkuru vietu Latvijā. Ja pirkuma kopējā vērtība nepārsniedz 35 Euro, tad maksa par piegādi Latvijā ir Euro, ja tiek izvēlēta piegāde uz Omniva pakomātu un 5 Euro, ja tiek izvēlēti kurjera pakalpojumi.

c) Neskatoties uz mūsu pūlēm, nodrošinot kvalitatīvu un precīzu interneta vietnes saturu, var rasties kļūdas un produktu cenas var tikt norādītas neprecīzi. Tādā gadījumā mēs sazināsimies ar Jums, lai apturētu pasūtījuma procesu. Mums nav pienākums piegādāt preces, kas iegādātas laikā, kad norādīta neprecīza produkta cena.

7. Produktu piegāde

a) Mēs nodrošināsim produktu piegādi Jūsu izvēlētājā veidā uz Jūsu norādīto adresi no mūsu noliktavas Latvijā.

b) Latvijas teritorijā produkti tiek piegādāti 1 – 3 darba dienu laikā. Visi produkti tiek rūpīgi iepakoti, nodrošinot drošu un kvalitatīvu piegādi. Piegādi uz jūsu norādīto adresi vai izvēlēto pakomātu veic kompānija Omniva.

8. Produktu atgriešana

a) Ja piegādātajā pasūtījumā ir neatbilstošs produkts vai tas ir bojāts, vai ir kāda cita kļūda, lūdzam sazināties ar Green Pharma 14 dienu laikā rakstot uz e-pastu: info@greenpharma.lv vai zvanot pa telefonu: +37126547749 (darba dienās no 8.00 – 17.00)

b) Ņemiet vērā: Ja sūtījumu norādītājā laikā neesat saņēmis, 14 dienu laikā Jums ir pienākums par to ziņot. Ja tas netiek izdarīts noteiktajā laikā, tad mums nav pienākums kompensēt radušos zaudējumus. Ja Jūs konstatējat, ka prece transportēšanas laikā ir bojāta, mēs to apmainīsim pret jaunu, ja vien bojātā prece mums tiek atgādāta 14 dienu laikā. Ja tas netiek izdarīts noteiktajā laikā, tad mums nav pienākums kompensēt radušos zaudējumus.

c) Kvalitātes nodrošināšana: Mēs lepojamies ar piedāvāto produktu kvalitāti. Ja Jums piegādātā produkcija nav kvalitatīva, aicinam to atgriezt atpakaļ, izmantojot sekojošu adresi:

SIA “Green Pharma”
Jumpravas 16, Tukums,
LV-3101, Latvija

c) Visas ar produktu atgriešanu saistītās izmaksas ir jāsedz Jums. Mēs nevaram nest atbildību par produkciju, kas nav nonākusi atpakaļ mūsu noliktavā, tādēļ aicinam izmantot pasta pakalpojumus, kas informē par preces saņemšanu.

9. Pasūtījuma atcelšana

a) Jūs drīkstat atcelt pasūtījumu, informējot mūs par to rakstveidā, 14 dienu laikā kopš sūtījuma saņemšanas, norādot pasūtījuma nr., un atgriešanas iemeslu.

b) Ja Jūs atceļat pasūtījumu pēc tam, kad produkts jau ir aizsūtīts vai saņemts, Jums ir pienākums to atgādāt atpakaļ uz augstāk norādīto adresi, sedzot ar to saistītās izmaksas.

c) Ja produkta iepakojums ir atvērts un tas ir sākts lietot, pasūtījumu atcelt nevar, tomēr punkts par produkta kvalitāti joprojām ir spēkā (skat., punktu 8.c.)

10. Kopējie noteikumi

a) Interneta vietnē reklāmētie un pārdotie produkti ir paredzēti tikai individuālai lietošanai. Aizliegts veikt tālāku produktu pārdošanu.

b) Piekrītot Mājas lapas lietošanas noteikumiem, Jūs piekrītat arī Privātuma Politikas nosacījumiem, kuri ir aprakstīti šeit.

c) Visus strīdus un domstarpības, kas radušās, puses risina pārrunu ceļā. Ja pusēm neizdodas vienoties pārrunu ceļā, strīds tiks nodots izskatīšanai tiesā.