Kas ir Seidivid?

Seidivid ir uztura bagātinātājs sievietēm, kas satur Mio-inositolu, folskābi, melatonīnu un selēnu. Seidivid sastāvā esošais selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, kā arī veicina normālu imūnsistēmas darbību. Seidivid ražots Spānijā – uzņēmumā “SEID Lab”, kas īpaši specializējies neauglības ārstēšanas un dažādu ginekoloģisko produktu ražošanā.

Seidivid efektivitāte pierādīta tieši PCOS (policistisku olnīcu sindroma jeb policistozes) ārstēšanā. Seidivid ir īpaši piemērots sievietēm, kurām ir palielināts ķermeņa svars, samazināta insulīna jutība un nenotiek ovulācija, kā rezultātā nav iespējama olšūnas apaugļošana.

Seidivid izmanto arī mākslīgās apaugļošanas gadījumos, taču to var lietot ikviena sieviete, kas vēlas kļūt par māti, jo produkta sastāvā ir spēcīgi antioksidanti, kuri tieši ietekmē reproduktīvo sistēmu.

Seidivid sastāvā ietilpst:

  • Mio – inozitols pieder B vitamīnu grupai un ir iesaistīts fizioloģiskajos procesos, piemēram, cukuru un tauku vielmaiņā. Tas ir arī svarīga šūnu membrānas sastāvdaļa.
  • Melatonīns – antioksidants,ko organismā ražo čiekurveidīgs dziedzeris epifīze. Melatonīna koncentrācija ir atkarīga no dienas/nakts cikla. Tā sintēzesamazinās pēc30gadu vecuma.
  • Folijskābe – pieder pie B grupas vitamīniem, kas nepieciešami imūnsistēmas, sirds un asinsvadu sistēmas normālai attīstībai un darbībai. Folskābe veicina normālu asinsradi un sekmē mātes audu veidošanos grūtniecības laikā, palīdz nodrošināt šūnu dalīšanās procesu. Veicina imūnsistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz mazināt nogurumu un nespēku.
  • Selēns ir obligāti nepieciešams un neaizstājams mikroelements (mikrouzturviela) un neatņemama organisma sastāvdaļa. Tam piemīt antioksidantu īpašības, kas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Selēns veicina arī normālu imūnsistēmas darbību.

Lietošana
Lietot 1 paciņu vakarā pirms gulētiešanas, izšķīdinot saturu glāzē ūdens (aptuveni 150ml).

Aktīvās vielas 1 paciņā % NRV*
Mio – inozitols 2 g
Melatonīns 0,975 mg
Folijskābe 200 µg 100%
Selēns 27,5 µg 50%
  • *NRV – uzturvielu atsauces vērtība.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25 °C.

IEGĀDĀTIES SEIDIVID