Green Pharma uzsāk sadarbību
ar Laboratorio Seid S.A. (Seid Lab)

SIA “Green Pharma” kā savu galveno sadarbības partneri ir izvēlējies Spānijas uzņēmumu Laboratorio Seid S.A. (Seid Lab). Šī sadarbība paver jaunas iespējas iedzīvotājiem Latvijā iegādāties unikālus augstas klases auglības veicinošus produktus, kas līdz šim nav bijuši pieejami.

Seid Lab

Attēla avots

SEID LAB VĒSTURE

Barselonā bāzētajam uzņēmumam Seid Lab ir sena vēsture – tas savu darbību ir aizsācis 1958. gadā kā nacionāla farmaceitiskā kompānija, kas specializējusies ievainojumu un apdegumu, kā arī gremošanas trakta slimību ārstēšanai.

Kopš 1990. gada kompānijas pamatdarbība tika pārorientēta uz ginekoloģisko produktu izstrādi, īpašas pūles veltot neauglības ārstēšanai.

PRODUKTI

SEIDIFERTY

Liekot lietā gadiem krāto pieredzi, 2012. gadā uzņēmums nāca klajā ar lielisku produktu -Seidiferty, kas paredzēts tieši vīriešu auglības uzlabošanai. Ļoti īsā laikā Seidiferty kļuva par populārāko šāda tipa produktu Spānijā. Seidiferty ir uztura bagātinātājs vīriešiem, kas veicina normālu auglību, reprodukciju un spermatoģenēzi. Tas satur DHS, koenzīmu Q10, cinku un selēnu, kas būtiski uzlabo spermotozoīdu mobilitāti un nodrošina antioksidatīvo aizsardzību. Vairāk par produktu iespējams uzzināt šeit.

SEIDIVID

2014. gadā Seid Lab laida klajā jaunu produktu sievietēm – Seidivid.
Seidivid ir uztura bagātinātājs, kas satur mio-inositolu, folskābi, melatonīnu un selēnu. Seidivid sastāvā esošais selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, kā arī veicina normālu imūnsistēmas darbību. Vairāk par produktu iespējams lasīt šeit.

MISIJA

Seid Lab misija ir uzlabot cilvēku veselību, veltot pūles tādu inovatīvu produktu ražošanā un izplatīšanā, kas apmierina dakteru un pacientu vajadzības, īpaši specializējoties ginekoloģisko un sieviešu aprūpes produktu jomā.

Seid Lab

Attēla avots

KONTAKTINFORMĀCIJA

Nosaukums: Laboratorio Seid S.A. (LAB-SEID)
Telefona numurs: +34 93 844 57 30
Adrese: Carretera de Sabadell a Granollers Km 15 08185 Lliçà de Vall (Barcelona, Spain)
E-pasts: info@lab-seid.com
Oficiālā uzņēmuma mājas lapa: http://www.lab-seid.com/en/
Uzņēmuma LinkedIn profils: https://www.linkedin.com/company/813362/
Produkta Seidivid lapa: http://www.lab-seid.com/en/products/seidivid/
Produkta Seidiferty lapa: http://www.lab-seid.com/en/products/seidiferty/